_MG_0634

Pastaraisiais metas, labai pamažu įsibėgėjant ES fondų 2014-2020 finansavimo programai, atsiradus naujiems finansavimo įrankiams pateikiama labai daug naujų reikalavimų ir galimybių. Juos žinant ir tikslingai taikant ES finansavimas, verslo kūrimui ar plėtrai taps efektyvus ir racionalus, todėl kviečiame Jus į 2 valandų trukmės praktinį seminarą Jūsų organizacijoje.


 


Seminaro tiksla
s – susipažinti su ES fondų planuojamais skelbti finansavimo kvietimais 2016 metais.

Seminaras skirtas – smulkaus ir vidutinio verslo įmonių vadovams, skyrių vadovams, asmenims, planuojantiems verslo pradžią ar plėtrą.

Lektoriai:
Žaneta Intaitė-Žilinskienė
 turi ilgametę patirtį vedant seminarus bei vidinius mokymus apie investicijų pritraukimą, paraiškų rengimą, projektų administravimą ir veiklos koordinavimą, siekiant ES finansavimo. Daugiau kaip 5 metus konsultuoja įmones rengiant paraiškas, vykdant projektus, vystant verslo idėjas.

Saulius Kulnickas ekonomikos specialistas, teikiantis konsultacijas ir vykdantis mokymus ekonomikos srityje. Turi patirties dirbant su bankais ir kredito įstaigomis, todėl geba kompetetingai ir originaliai įvertinti verslo galimybes ir rasti netradicinių sprendimų jam finansuoti. Konsultuoja įmones vystančias verslą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse – Vokietija, Graikija ir kt. 

Seminaro metu aptarsime praktinius ES finansavimo aspektus:

  • Planuojamas Europos Sąjungos fondų investicijas Lietuvoje 2016 metais, pagal kvietimus iš skirtingų fondų, tokių kaip: ESF, LVPA, NMA, MITA, CPVA ir kt.
  • Pasirengimas dalyvauti kvietime, įmonės ir finansavimo kvietimo tikslų atitikimas  bei projekto efektyvumo įvertinimas.
  • Ar visada ES investicijos sukuria pridėtinę vertę įmonei ir kokių klausimų ES finansavimas nesprendžia.
  • Kitos finansavimo galimybės: bankai, kredito unijos, palūkanų susigrąžinimas ir pan. 
  • Klaidos, kurių privalu vengti planuojant investicijas ir kam iš tiesų reikalingas verslo planas?
  • Visus, su mokymų tema susijusius, Jums aktualius klausimus.
Seminaro trukmė: 2 val.
Seminaro vieta: tausodami Jūsų laiką mokymus galime vykdyti Jūsų įstaigoje.
Seminaro data: Jūsų pasirinkta ir iš anksto suderinta. Pasiūlymas galioja iki 2016 metų kovo mėn. 
Kaina, ne didesnei kaip 10 asmenų grupei – 150 

Maloniai kviečiame pasinaudoti šiuo pasiūlymu!

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į direktorę Žanetą Intaitę-Žilinskienę, tel.: +370 670 93796 arba el. paštu: zaneta@magvita.lt

Facebook Comments