Verslo planų rengimas

Kokiais tikslais gali prireikti verslo plano?
– Kai kuriamas naujas verslas ir verslo planu siekiama teisingai susiplanuoti verslo vystymą ir investicijas, o taip pat kai siekiama pritraukti investuotojų.
Verslo plane tiksliai apibrėžiama ko bus siekiama, kokiomis priemonėmis. Pateikiama aktuali verslo aplinkos informacija, apskaičiuojamos pradinės investicijos ir tikėtina grąža.

– Kai kreipiamasi verslo paskolos siekiant išorinių investicijų pritraukimo (ES fondai, kredito unijos, bankai). Verslo planas leidžia suprasti, kodėl verslas turėtų būti sėkmingas, ir įrodo, kad verslininkas žino, kaip reikės pasiekti išsikeltus tikslus. Išsami aplinkos analizė leidžia tiksliau įvertinti rizikas ir grąžą.

Verslo plano formą koreguojame pagal kliento poreikius ir galutinio vertintojo (banko, kredito įstaigos) poreikius. Rūpinamės, kad verslo plano rengimo tikslas būtų pasiektas. Parengę verslo planą atsakome į klientui iškilusius klausimus ir padedame pasiruošti pokalbiui su kredito įstaiga arba investuotoju. Pagal poreikį atliekame verslo plano atnaujinimus, jo įgyvendinimo metu.

Verslo plano kaina nuo 200 Eurų, tačiau tiksli kaina priklauso nuo nuo kliento poreikių.

Dėl detalesnės informacijos maloniai prašome kreiptis į ekonomistą Saulių Kulnicką, tel.: +370 64218869 arba el. paštu: saulius@magvita.lt

Facebook Comments