Verslo konsultacijos

Kam reikalingоs verslo konsultacijos?
Tarkime Jūs nusprendėte imtis verslo ar kitos veiklos. Gali būti, kad nesate tikras kokią juridinę formą pasirinkti: kuo skiriasi UAB, MB ir VšĮ. Jūs taip pat nesate tikras kokių leidimų Jums reikės, kur ieškoti darbuotojų, ar yra finansinės paramos galimybės, o gal geriau imti paskolą ir kaip susigrąžinti palūkanas? Natūralu, kad veiklos pradžioje visai neaiškios ir Jūsų verslo sąnaudos, planuojami darbuotojų atlyginimai. Neaišku kokias ataskaitas, kam ir kada teikti? Į ką atkreipti dėmesį planuojant pinigų srautus ir kodėl kartais pigiau skolinti pinigai? Kokia marketingo strategija Jums palankiausia ir kuri labiausiai “apsimoka”, kaip pasiruošti parodai, verslo susitikimui? O gal ketinate dalyvauti svarbiame pokalbyje ir Jums būtinas kritiškas vertinimas?
Tarkime Jūs turite verslą ir norite jį plėsti arba išspręsti esančias problemas. Jums svarbu sužinoti kaip sumažinti kaštus, kokios darbuotojų pozicijos galėtų tapti našesnės, kaip perplanuoti pinigų srautus ir optimizuoti veiklą, o gal netgi reorganizuoti įmonę? Jūsų įmonėje periodiškai atsiranda darbų, kurių nėra kam atlikti, pvz. trumpalaikiai projektai, informacijos paieška, atstovavimas, darbuotojų atranka, darbuotojų atleidimas, paraiškos finansavimui gauti parengimas, ekonomisto konsultacijos įvertinant finansinius įmonės duomenis?
Visais šiais atvejais Jums naudingos verslo konsultacijos!

Kokia nauda iš verslo konsultanto?
Jums nereikia vaikščioti ar skambinėti į skirtingas įstaigas, nereikės perskaityti porą šimtų, tik vieną kartą aktualios informacijos, siekiant sužinoti visą su Jūsų veikla susijusią informaciją.
Jūs galite turėti kelis skirtingų sričių specialistus – vietoj vieno samdomo darbuotojo.
Jums nereikia samdyti naujo darbuotojo, perkvalifikuoti esančio, sukti galvą kas geriausiai atliks svarbias užduotis.
Jūs galite užduoti visus Jums rūpimus klausimus (susijusius su veikla) bet kuriuo metu ir gauti išsamius atsakymus.
Jūs išvengiate klaidų, sutaupote laiko ir pinigų, kadangi rinkatės ne bandymų ir klaidų kelią, o apskaičiuojate ir įvertinate visus pasirinkimus.
Jūs nesijaučiate vienišas kurdamas savo verslą, kadangi visomis beprotiškomis mintimis dalinsitės su mumis, o mes galime jas įvertinti.
Mes galime objektyviai vertinti Jūsų verslo efektyvumą, kadangi nesame susiję darbo sutartimi.

Jūs užsiimsite verslu – tuo kas Jums svarbiausia, o mums pavedate visas keblias, nepatogias ir daug laiko užimančias užduotis!

Kodėl verta pasitikėti verslo konsultantais, ar jie negali pavogti verslo paslapčių?
Verslo konsultacijos teikiamos tik pasirašius konsultavimo sutartį, kurioje abi šalys įsipareigoja saugoti viena kitos konfidencialumą. Nepaisant to, pasitaiko nesąžiningų konsultantų, todėl renkantis konsultantą turite būti pasiruošę juo pasitikėti, kaip, būdamas direktoriumi, pasitikėtumėte direktoriaus pavaduotoju. Natūralu, kad savo klientų pasitikėjimą pelnomės palaipsniui, tai Jūs nusprendžiate kokio konfidencialumo užduotis jau galite patikėti mums! 

Kaip nuspręsti ar verslo konsultantai kompetentingi, konsultacijos kokybiškos ir pan.? Ar iš karto privaloma pasirašyti sutartį?
Įvertinti mūsų teikiamas konsultacijas, kompetenciją, pajusti ar Jums tinkamas mūsų darbo pobūdis ir apskritai – ar galime dirbti kartu Jūs galite pasinaudoję 1 valanda nemokamų konsultacijų. Po jų Jūs nuspręsite – tęsti bendradarbiavimą, ar jį nutraukti – visi esame laisvi rinktis!

Kaip vyksta konsultacijų teikimas, kaip už jas atsiskaitoma, kaip apskaičiuojama konsultacijų suma ir kodėl tai apsimoka?
Į konsultacijas įskaitomos tiesioginės ir nuotolinės konsultacijos – telefonu, internetu, kitomis ryšio priemonėmis. Taip pat Jūsų užsakyti darbai ir užduotys, kurias konsultantas turi atlikti savarankiškai, o jums pateikti tik konkretus atsakymus. Taip pat atstovavimas, dalyvavimas kartu su Jumis susitikimuose ir pan. Pasirašant konsultavimo paslaugų teikimo sutartį su kiekvienu klientu numatomas optimalus, kiekvieno mėnesio konsultacijų skaičius valandomis, tarkime – 5 val. Konsultacijų valandinis įkainis – 30 eur. Klientas išnaudojęs 4 val. 30 min. per mėnesį apie tai yra informuojamas žinute ir paprašoma informuoti apie planuojamą konsultacijų poreikį. Kiekvieno mėnesio pabaigoje klientui pateikiamas išsamus suteiktų paslaugų aktas, kuriame įvardinamos konkrečios paslaugos ir joms skirtas laikas. Tik pasirašius šį darbų suderinimo aktą išrašoma sąskaita už konkretų mėnesį suteiktas paslaugas. Visi ilgesnės kaip 5 val trukmės darbai aptariami iš anksto.
Tai apsimoka, nes Jums nereikia samdyti naujo darbuotojo ar ieškoti, kuris darbuotojas geriausiai atliktų vieną ar kitą užduotį. Nesunku apskaičiuoti, tarkim įvairiems darbams per mėnesį Jums reikia 15 val konsultacijų, tai yra – 15 val. darbo, į kurias neįtrauktos kavos pertraukėlės, su užduotimi mažai susiję užsiėmimai (Facebook, skype ir kt.) ar kita. Už 15 val darbo Jūs sumokate 450 Eur. Tuo tarpu darbuotojo, kuris ant “popieriaus” gauna 450 Eurų atlyginimas Jūsų įmonei kainuoja daugiau kaip 590 Eur. Jeigu darbai nėra nuolatiniai, nepasikartojantys kiekvieną mėnesį ir reikalaujantys specialių žinių, ar būtini atlikti greitai ar Jums tikrai apsimoka samdyti darbuotoją?

Kaip žinoti, kad konsultantas dirba optimaliai, efektyviai ir neeikvoja laiko veltui?
Mums nėra poreikio vilkinti laiką – mums svarbus rezultatas ir Jūsų veiklos efektyvumas. Tuo ir skiriasi verslo konsultantas, nuo samdomo darbuotojo. Mums svarbu, kad pasiektumėte rezultatų, kad būtumėt juo patenkinti ir, kad Jums nereikėtų mūsų raginti, taisyti, motyvuoti. Juk nesunku pinigais įvertinti kiek mūsų suteiktos paslaugos sutaupė Jums laiko ar pinigų.

Ar Jūsų įmonėje dirbantys konsultantai gali apimti ekonomikos, vadybos, finansavimo paieškų ar teisės konsultacijas?
Be jokios abejonės negali! Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas atsakingas už konkrečias sritis, tuo tarpu esant poreikiui pasitelkiame kitus specialistus, kompetentingus aktualiais klausimais. Siūlome niekada nepasitikėti žmonėmis, kurie “moka viską”, dažnai dėl to nukenčia kokybė, ieškokite tų, kurie išmano ką reikia mokėti konkrečiu atveju ir kur rasti reikiamą informaciją reikiamu laiku!

Jeigu nusprendžiame, kad laikinai, ar visam laikui konsultantų paslaugos nebėra reikalingos, ar galime nutraukti konsultavimo sutartį?
Tikrai taip, konsultavimo sutartį gali nutraukti abi šalys, tiek klientas, tiek konsultantai, apie tai raštu informavę vieni kitus prie 2 savaites.

Mums galite patikėti reikšmingas, su Jūsų veikla susijusias užduotis, tikėtis maksimalaus efektyvumo ir žinoti, kad galite kreiptis bet kuriuo metu!

Puiku, kai verslo konsultacija užbaigiama išsamaus ir realiai naudojamo verslo plano sudarymu, tada labai nuosekliai akivaizdžiai atsiskleidžia visos teigiamos ir neigiamos verslo pusės. 

Kokiais tikslais gali prireikti verslo plano?
– Kai kuriamas naujas verslas ir verslo planu siekiama teisingai susiplanuoti verslo vystymą ir investicijas, o taip pat kai siekiama pritraukti investuotojų.
Verslo plane tiksliai apibrėžiama ko bus siekiama, kokiomis priemonėmis. Pateikiama aktuali verslo aplinkos informacija, apskaičiuojamos pradinės investicijos ir tikėtina grąža.

– Kai kreipiamasi verslo paskolos siekiant išorinių investicijų pritraukimo (ES fondai, kredito unijos, bankai). Verslo planas leidžia suprasti, kodėl verslas turėtų būti sėkmingas, ir įrodo, kad verslininkas žino, kaip reikės pasiekti išsikeltus tikslus. Išsami aplinkos analizė leidžia tiksliau įvertinti rizikas ir grąžą.

Verslo plano formą koreguojame pagal kliento poreikius ir galutinio vertintojo (banko, kredito įstaigos) poreikius. Rūpinamės, kad verslo plano rengimo tikslas būtų pasiektas. Parengę verslo planą atsakome į klientui iškilusius klausimus ir padedame pasiruošti pokalbiui su kredito įstaiga arba investuotoju. Pagal poreikį atliekame verslo plano atnaujinimus, jo įgyvendinimo metu.

Verslo plano kaina nuo 200 Eurų, tačiau tiksli kaina priklauso nuo nuo kliento poreikių.

Dėl detalesnės informacijos maloniai prašome kreiptis į ekonomistę Gretą Rukuižaitę, tel.: +370 681 27493 arba el. paštu: greta@magvita.lt

Facebook Comments