Projektų vykdytojų ir pareiškėjų konsultavimas

Jeigu turite pakankamai žmogiškųjų išteklių ir norą tobulėti, tačiau per mažai patirties teikti paraiškas ir administruoti projektus, teikiame konsultacijas, kurios padeda efektyviai ir išvengiant klaidų ugdyti šiuos įgūdžius.

Konsultacijos teikiamos:

  • Siekiant gauti ES ir kitų fondų paramą. Suteiksime Jums konsultacijas susijusiais klausimais, įvertinsime projekto ar verslo idėjos finansavimo galimybes.
  • Pateikus projektą vertinimui. Vertinimo metu teiksime reikalingą informaciją fondu agentūrai, teiksime konsultacijas Jums apie jo vertinimą ir tolesnias užduotis.
  • Projektui suteikus paramą. Teiksime konsultacijas visais procedūriniais pirkimų, projekto įgyvendinimo, išlaidų tinkamumo klausimais ir visais kitais su projekto administravimu susijusiais klausimais.

Konsultacijų valandinis įkainis – nuo 33,00* Eur UAB “Magvita” klientams (pasirašiusiems sutartį) suteikiamos nemokamos, vienos valandos konsultacijos.

* Įmonė pasilieka teisę keisti valandinį įkainį kiekvieno kliento atveju.
Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į direktorę Žanetą Intaitę-Žilinskienę, tel.: +370 670 93796 arba el. paštu: zaneta@magvita.lt

Facebook Comments