Buhalterinė apskaita mažoms įmonėms

Ačiū, kad domitės UAB „Magvita“ buhalterinės apskaitos paslaugomis!

Mūsų paslaugų kaina prasideda nuo 45.00 € per mėnesį. Tokia buhalterinės apskaitos paslaugų kaina pasiekiama ką tik įkurtoms ir dar neįsibėgėjusioms, ar dėl kokių nors kitų priežasčių nedidelę dokumentų apyvartą turinčioms įmonėms. Jūs mums mokate ne už tai, kad mes esame, o už atliktas apskaitos operacijas, todėl kol Jums svarbu sėkmingai startuoti – žema buhalterinės apskaitos paslaugos kaina stipriai motyvuoja. Kuomet jūs augsite ir reikės atlikti daugiau operacijų mūsų dėmesys Jums didės, todėl didės ir mokestis už paslaugas. Tačiau jeigu kartais nutiktų taip, kad dėl kokių nors priežasčių Jūsų pardavimai, o tuo pačiu ir operacijų bei darbuotojų kiekis sumažės, tai atitinkamai sumažės ir mums mokama suma.

Paslaugas teikiame Kėdainiuose, o nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje. Atkreipiame dėmesį, kad savo darbe plačiai naudojam nuotolinio darbo privalumus. 

Jeigu jūs esate ką tik įsikūrusi įmonė (UAB, MB, asociacija, VšĮ), jums reikalinga ne tik buhalterija, bet ir išsamios konsultacijos verslo vystymo klausimais, o taip pat dėmesys Jūsų įmonei Jums svarbiu metu, siūlome paskambinti mums ir susiplanuoti pokalbio laiką!

Susisiekime!
UAB „Magvita“ direktorė
Žaneta Intaitė-Žilinskienė
Tel. +370 670 93796
El. paštas zaneta@magvita.lt

Facebook Comments