Kas mes?

UAB „Magvita“ yra profesionali ir patikima projektų valdymo įmonė, konsultuojanti ES ir kitų fondų paramos pritraukimo, projektų įgyvendinimo ir įmonių valdymo klausimais.
Tačiau įmonė viena pati nieko nereiškia – ją sudaro žmonės, komanda! Мūsų komandą sudaro trys puikūs specialistai:
Ekonomistas Saulius Kulnickas – jaunas, kūrybingas, kritiškai mąstantis ir todėl subegantis klientams pasiūlyti kelias projekto ar verslo valdymo alternatyvas, specialistas.
Projektų vadovė Gitana Kazokevičiūtė – nuosekliai įsiklausanti į kliento poreikius, sugebanti įžvelgti projekto perspektyvas ir priimti iššūkius.
Įmonės direktorė, projektų konsultantė Žaneta Intaitė-Žilinskienė – teikdama informaciją apie ES paramos gavimo galimybes, reikalavimus projektams, remiamas veiklas ir įvertindama idėjos atitikimą ES struktūrinių fondų ir atskirų programų reikalavimams skrupulingai išnagrinėja kiekvieną klientą ir jo poreikį, siekia maksimalių veiklos rezultatų.

Jums siūlome visą, reikiamų konsultavimo paslaugų paketą: nuo verslo idėjos parengimo, finansavimo suradimo iki projekto įgyvendinimo ir plėtros.

Esame parengę ir įgyvendinę projektų tiek viešajam,  tiek privačiajam sektoriui.

Mūsų darbo tikslas – išlaikyti ir nuolatos puoselėti ilgalaikius ir abipusiai naudingus santykius su klientais. Šie santykiai pagrįsti pagarba, kompetetingu bendradarbiavimu ir darbu, paverčiant idėjas naudinga veikla.

Tikime, kad mūsų klientai – aistra savo veiklai degantys, plačiai ir kūrybiškai mąstantys, pozityvūs ir atsakingi žmonės.

 

Su pagarba

UAB „Magvita“ direktorė
Žaneta Intaitė-Žilinskienė

 

 

Facebook Comments