Apie mus

UAB „Magvita“ yra profesionali ir patikima projektų valdymo įmonė, konsultuojanti ES ir kitų fondų paramos pritraukimo, projektų įgyvendinimo ir įmonių valdymo klausimais.
Tačiau įmonė viena pati nieko nereiškia – ją sudaro žmonės, komanda! Мūsų komandą sudaro du puikūs specialistai:

Ekonomistė Greta Rukuižaitė – jauna, kūrybinga, kritiškai mąstanti ir todėl sugebanti klientams pasiūlyti kelias projekto ar verslo valdymo alternatyvas, specialistė.

Įmonės direktorė, projektų konsultantė Žaneta Intaitė-Žilinskienė – teikdama informaciją apie ES paramos gavimo galimybes, reikalavimus projektams, remiamas veiklas ir įvertindama idėjos atitikimą ES struktūrinių fondų ir atskirų programų reikalavimams skrupulingai išnagrinėja kiekvieną klientą ir jo poreikį, siekia maksimalių veiklos rezultatų.me

Jums siūlome visą, reikiamų konsultavimo paslaugų paketą: nuo verslo idėjos parengimo, finansavimo suradimo iki projekto įgyvendinimo ir plėtros.

Esame parengę ir įgyvendinę projektų tiek viešajam,  tiek privačiajam sektoriui.

Mūsų darbo tikslas – išlaikyti ir nuolatos puoselėti ilgalaikius ir abipusiai naudingus santykius su klientais. Šie santykiai pagrįsti pagarba, kompetentingu bendradarbiavimu ir darbu, paverčiant idėjas naudinga veikla.

Tikime, kad mūsų klientai – aistra savo veiklai degantys, plačiai ir kūrybiškai mąstantys, pozityvūs ir atsakingi žmonės.

 

Su pagarba

UAB „Magvita“ komanda

Facebook Comments